home contact sitemap
يكشنبه, 9 خرداد, 1395
دوشنبه, 3. خرداد 1395 - 13:34

همزمان با سوم خرداد سالروز حماسه فتح خرمشهر با حضور سردار سرتيپ پاسدار دكتر حسين دهقان وزير دفاع و پشتيباني نيروهاي مسلح ،صنایع جدید تولید سلاح های پیشرفته انفرادی، موشک های دوش پرتاب پدافند هوایی و انواع مهمات و زیر مجموعه های آن  افتتاح شد.

دوشنبه, 27. ارديبهشت 1395 - 14:18

رئیس سازمان بازنشستگی نیروهای مسلح گفت: هیچ مشکلی برای پرداخت حقوق بازنشستگان نیروهای مسلح در اردیبهشت ماه سال جاری وجود ندارد.

يكشنبه, 26. ارديبهشت 1395 - 11:45

سردار سرتیپ پاسدار دکتر حسین دهقان وزیر دفاع و پشتیبانی نیروهای مسلح در همایش سفرا و روسای نمایندگی های جمهوری اسلامی ایران در خارج از کشور مربوط به برجام و اقتصاد مقاومتی ، فرصت ها و ظرفیت ها، با تشریح نتایج و دستاوردهای برجام اظهار داشت: شرایط فعلی برجام، موقعیت ویژه ای را با نظر داشت سیاست های بدخواهان در آمریکا و متحدین آنها در منطقه بوجود آورده است.

شنبه, 25. ارديبهشت 1395 - 17:21

وزیر دفاع و پشتیبانی نیروهای مسلح گفت: در منطقه شاهد توطئه آمریکا و رژیم صهیونیستی با همکاری عربستان هستیم تا از طریق ساماندهی افراد جاهل از نقاط مختلف جهان به مقاومت اسلامی ضربه وارد کنند.

شنبه, 25. ارديبهشت 1395 - 14:16

سردار سرتيپ پاسدار دكتر حسين دهقان وزير دفاع و پشتيباني نيروهاي مسلح در پيامي خطاب به سيد حسن نصراله دبير كل حزب الله لبنان با تسليت شهادت مصطفي بدرالدين فرمانده ارشد نظامي حزب الله تصريح كرد: بي ترديد خون شهيد مصطفي بدرالدين و ديگر شهداي جبهه مقاومت كه در نبرد با رژيم صهيونيستي و مزدوران داعشي بر زمين ريخته شده است تروريسم  را از منطقه ريشه كن خواهد كرد.

سه شنبه, 21. ارديبهشت 1395 - 11:30

وزیر دفاع با حضور در قرارگاه پدافند هوایی خاتم‌الانبیاء(ص)گفت: سامانه راهبردی S-300 دراختیار پدافند هوایی قرار گرفته است.                                       

دوشنبه, 20. ارديبهشت 1395 - 18:29

وزیر دفاع گفت : امروز نیاز به این داریم که چهره رحمانی اسلام را به دنیا عرضه کنیم.

دوشنبه, 20. ارديبهشت 1395 - 17:40

وزیر دفاع با بیان اینکه هیچگاه در اقدامات دفاعی از جمله آزمایش های موشکی توقفی نداشته ایم، گفت: آزمایش موشکی با بُرد منتشر شده در رسانه ها نداشته ایم.

شنبه, 18. ارديبهشت 1395 - 16:21

وزیر دفاع و پشتیبانی نیروهای مسلح گفت: برای برگزاری رزمایش‌ها در مناطق تحت نفوذ، هیچ محدودیتی نداریم.
سردار سرتیپ پاسدار دکتر حسین دهقان وزیر دفاع و پشتیبانی نیروهای مسلح با اشاره به فرمایشات مقام معظم رهبری مبنی بر حق حاکمیت جمهوری اسلامی ایران بر آب های خلیج فارس و بخشی از دریای عمان افزود: جمهوری اسلامی ایران در هیچ زمینه ‌ای فراتر از حقوق بین الملل تعریف شده در ‌آب های ساحلی، منطقه‌ای و آزاد دنیا ادعایی ندارد.

سه شنبه, 14. ارديبهشت 1395 - 19:56

دکتر رمضان عبدالله دبیر کل جنبش جهاد اسلامی فلسطین که در تهران به سر می برد عصر امروز با حضور در محل وزارت دفاع کشورمان با سردار سرتیپ پاسدار دکتر حسین دهقان وزیر دفاع جمهوری اسلامی ایران دیدار و پیرامون مسائل مورد علاقه گفتگو کرد.
به گزارش اداره کل تبلیغات دفاعی وزارت دفاع ؛سردار دهقان در این دیدار اظهار داشت :رمز پیروزی بر رژیم صهیونیستی و آزادی قدس شریف وحدت همه مسلمانان اعم از شیعه و سنی و حمایت همه جانبه و عملی آنان از آرمان مردم فلسطین است و جمهوری اسلامی ایران تا آخر در کنار مردم فلسطین ایستاده است.