سردار دهقان در جمع خبرنگاران:

تولید تمام تجهیزات و اقلام نیروهای مسلح و یاخرید آن توسط وزارت دفاع انجام می‌شود

به گزارش اداره کل تبلیغات دفاعی وزارت دفاع؛ سردار سرتیپ پاسدار دکترحسین دهقان وزیر دفاع و پشتیبانی نیروهای مسلح ظهر امروز در حاشیه جلسه هیات دولت در جمع خبرنگاران و در واکنش به اظهارات اخیر وزیر دفاع آمریکا علیه ایران گفت: ملت ایران تحقیر، توهین و تهدید را از هیچ قدرتی تحمل نمی‌کنند و هرگاه آمریکا و هم پیمانانش علیه ایران اقدام کردند آنان را پشیمان کرده‌اند.
وی افزود:حرف های ایشان جدید نیست و همواره از این حرف ها زده‌اند. آنها با توجه به خوی استکباری که دارند فقط کافی است ورقی به تاریخ بزنند و اقدام و گفتارشان را ببیند ،متوجه می شوند چقدر منفورند از اینرو وزیر دفاع آمریکا بیشتر فکر کند و به طبیب مراجعه نماید.
سردار دهقان با بیان اینکه داعش دارای یک ایدئولوژی بدون پشتوانه عقلی است ؛به همین دلیل قادر به ادامه حیات نمی باشند تصریح کرد:آنها در میدان هم نقاط مرکزی را از دست داده‌اند و یقیناً اگر اراده ی جدی برای مقابله‌ با بقایای داعش باشد کار آنان تمام است.
وزیر دفاع در پاسخ به این پرسش که آیا در کابینه آینده حضور دارید؟ گفت: تاکنون بحثی مبنی بر اینکه افراد کجا باشند نشده و آقای روحانی بر اساس سیاست هایی که دارند اقدام به گزینش خواهند کرد.
ح.اب1529
انتهای پیام***
 

افزودن دیدگاه جدید

کد امنیتی

این قسمت برای تشخیص انسان از روبات ها می باشد

4 + 12 = Solve this simple math problem and enter the result. E.g. for 1+3, enter 4.